O mnie

Witam serdecznie,

Mam na imię Łukasz, mieszkam na śląsku. Urodziłem się już w wolnej Polsce 89′ – ideami wolności zaraziłem się najprawdopodobniej drogą kropelkową przez powietrze.

Staram się żyć zasadą, iż najlepszym sposobem na dobry pomysł, jest posiadanie mnóstwa pomysłów. Co do samego posiadania pomysłów same nic nam nie dają, dlatego jak najwięcej staram się wprowadzać w życie. Korzystając z mojego młodego wieku staram się jak najwięcej „wypróbować”. Dlatego obecnie nie spotkacie mnie nie kampusie, dlatego też nie spotkacie mnie na etacie. Dla kiepskich obserwatorów „nie robię nic”, dla nieco bardziej wnikliwych, powoli rozwijam swój mały biznes związany z organizacją imprez dla dzieci. Drugim rodzajem aktywności jaki obecnie „próbuję” to kompleksowe przygotowywanie planów finansowych dla klientów indywidualnych.  Do tego dochodzi kilka pomniejszych zajęć, takich jak tworzenie stron internetowych opartych o WordPress’a, prowadzenie tego bloga i uśmiechanie się do wszystkich w koło.

Szukam takich aktywności zawodowych, które nie kłócą się z moimi życiowymi przekonaniami. Imprezy dla dzieci… dla mnie to czysta przyjemność. Dodatkowo mogłem już zwiedzić dzięki mojej firmie kawał Polski i poznać wielu interesujących ludzi. Od zawsze miałem jakiś hamulec przed wydawaniem wszystkiego co miałem w portfelu, teraz ideą oszczędzania i planowania swoich wydatków, mogę zarażać innych poprzez moją 2 aktywność. Dlaczego nie mówią, że to moja „praca”, „praca” jakby na nią nie patrzeć ma pejoratywny oddźwięk, musimy coś zrobić, żeby zarobić. Ja staram się robić to co lubię, dzięki temu nie pracować w ogóle do końca życia – ot taka moja filozofia życiowa.

Pozdrawiam serdecznie,

Łukasz Harazim

 

Kanał RSS komentarzy Adres TrackBack

Zostaw komentarz

Możesz używać następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>